Film The Social Network   Október 1st, 2010

Možno si film The Social Network pôjdete pozrieť s túžbou spoznať život exekutívneho riaditeľa Facebooku, Marka Zuckerberga. V každom prípade však budete odchádzať s pocitom ľútosti nad obrazom mladého muža, ktorý je brilantný a bohatý, no zároveň morálny a spoločenský skrachovanec.
(L-R) Jesse Eisenberg, Brenda Song, and Andrew Garfield in Columbia Pictures' 'The Social Network.' (Merrick Morton/ Columbia Pictures)
V skutočnosti je vo filme zopár momentov, kedy budete schopní si k Zuckerbergovi vytvoriť taký vzťah, ako pri pozeraní filmu The Elephant Man. Je to zároveň bolestivé aj fascinujúce – podobne ako pozerať sa na vrak po vlakovom nešťastí, akurát s tým rozdielom, že v tomto príbehu každý skončí ako extrémne bohatý.

Aaron Sorkin napísal scenár v rovnakom čase ako vyšla kniha od Bena Mezricha a je plný neskutočne strohých, dynamických dialógov. V niektorých momentoch je šokujúco smiešny v dôsledku toho, ako boli dialógy napísané a spracované.

Preložené z http://www.theepochtimes.com/n2/content/view/43552/, celú recenziu si môžete prečítať po anglicky.
Oficiálny web filmu: http://www.thesocialnetwork-movie.com/
Oficiálny dátum uvedenia do kín: 1. október 2010

Tags: , , , , , ,
This entry was posted on Piatok, Október 1st, 2010 at 10:01 and is filed under médiá a kultúra. You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0 feed.You can leave a response, or trackback from your own site.

One Response

September 25th, 2014 at 1:29
bed sheets sale Says:

The method for bed bugs treatment which is commonly used by Pest control companies is a combo of insecticide with steam
treatment. Latex mattresses are comfortable, long-lasting and completely
non-toxic (as long as they are not finished with chemicals).
If it is soiled with water, you can dry it up, but not
when it is soiled with urine, vomit or blood.

Leave a Reply